Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Uc Kurus (3 Monedha)

Uc Kurus (3 Monedha)

Nov. 01, 2021
Your rating: 5
6.8 4 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 01, 2021
10

Synopsis

Kur një vrasës serial kërkohet në një lagje rome, një kapiten policie bashkohet me një shef krimi cigan për të sjellë vrasësin para drejtësisë.

Nje nga serialet me te rinj dhe me te ndjekur ne kanalet turke.

Uc Kurus (3 Monedha) – Me Titra Shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Original title Üç Kuruş
First air date Nov. 01, 2021
Last air date Nov. 01, 2021
Seasons 1
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Marasli (2021)
Yabani (2023)
The Blacklist
Mocro Mafia
Sulltanesha Kosem (2015)
Doktori i Mrekullive (2019)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Chucky
Sex Education HD
Ramo (2020)
Dashuri Bardh e Zi
Amaneti (2020)

(8) comments

 • abedinNovember 16, 2021Reply

  kur del episodi ri

  • ShikoSerialeNovember 24, 2021Reply

   U publikua 3 dhe 4

 • lejlaramaNovember 16, 2021Reply

  kur e hidhni ep e ri jam duke pritur

  • ShikoSerialeNovember 24, 2021Reply

   U publikua 3 dhe 4

 • ylberNovember 16, 2021Reply

  kur del episoda e 3 ju lutem ktheni pergjigjje pasi qe jam shikus i rregullt ne ket face

  • ShikoSerialeNovember 24, 2021Reply

   U publikua 3 dhe 4

 • Fatlum KurtishiDecember 2, 2021Reply

  pse nuk del epizodi 5?

  • ShikoSerialeDecember 3, 2021Reply

   u publikua

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published