Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Narcos: Mexico (2018) HD

Narcos: Mexico (2018) HD

Nov. 16, 2018
Your rating: 10
10 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 15, 2018
2Season 2 Feb. 12, 2020
3Season 3 Nov. 05, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Seriali është një vazhdimësi e historisë se perandorisë së trafikut prodhimit të drogës, i cili tani do të zhvillohet në Meksike. Kartelet  fillojnë tregtinë moderne të kokainës në Meksikë.

Seriale dhe Filma me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Narcos: Mexico (2018) HD  Me Titra Shqip

Original title Narcos: Mexico
TMDb Rating 7.9 734 votes
First air date Nov. 16, 2018
Last air date Feb. 13, 2020
Seasons 3
Episodes 30
Average Duration 50 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published