Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Love 101 a.k.a Ask 101

Love 101 a.k.a Ask 101

Apr. 24, 2020
Your rating: 1
7 3 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Apr. 24, 2020

Creator

Creator

Cast

Video trailer

Synopsis

Në vitet 1990 në Turqi, një grup adoleshentësh, bëhen së bashku për të bërë mësuesen e tyre të dashur të dashurohet me mësuesin e tyre të basketbollin, kështu ajo do të ketë një arsye për të qëndruar në qytet me ta.

Love 101 a.k.a Ask 101 me titra shqip

Original title Aşk 101
TMDb Rating 5.5 2 votes
First air date Apr. 24, 2020
Last air date Apr. 24, 2020
Seasons 1
Episodes 8

Similar titles

(2) comments

  • FreakeMay 4, 2021Reply

    Kur del sezoni 2

    • XhoniSeptember 23, 2021Reply

      Ne dat 30 shtator

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published