Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

How to Sell Drugs Online (Fast)

How to Sell Drugs Online (Fast)

May. 31, 2019
Your rating: 10
10 2 votes

Seasons and episodes

1Season 1 May. 31, 2019
2Season 2 Jul. 18, 2020
  • There are still no episodes this season

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Si mund ta fitoni përsëri të dashurën tuaj nga shitësi i drogës së shkollës? Për Moritz, përgjigjja është e qartë: shit droge më të mirë. Nga dhoma e tij, ai bashkon forcat me mikun e tij më të mirë Lenny për të nisur atë që kthehet në një treg të suksesshëm të drogërave në internet.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

How to Sell Drugs Online (Fast) me titra shqip

How to Sell Drugs Online (Fast)
How to Sell Drugs Online (Fast)
How to Sell Drugs Online (Fast)
Original title How to Sell Drugs Online (Fast)
TMDb Rating 8.1 98 votes
First air date May. 31, 2019
Last air date Jul. 18, 2020
Seasons 2
Episodes 12
Average Duration 30 minutes

Similar titles

I Infiltruari (Icerde)
CukurEvde
Frontier
La Casa de Papel
Kuzgun (Korbi)
Chernobyl HD
Lethal Weapon HD
Love 101 a.k.a Ask 101
Cukur (Gropa)
Xhesuri dhe e Bukura
Kurulus Osman (Themelimi Osman)
Ozark (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published