Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Dashuri Bardh e Zi

Dashuri Bardh e Zi

Oct. 16, 2017
Your rating: 10
9.4 16 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Oct. 16, 2017
9.7

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Historia e nje djaloshi te guximshem i cili ka harruar te dashuroje dhe nje doktoreshe e cila i ka kushtuar jeten e saj kujdesit ndaj njerezve.

Ferhati ka nevoje per nje doktoreshe ne menyre qe njeriu qe ai ndjek te qendroje gjalle. Ketu kryqezohen rruget e tyre, por ata nuk jane bere per njeri-tjetrin.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Dashuri Bardh e Zi me titra shqip

Original title Siyah Beyaz Aşk
TMDb Rating 5.8 5 votes
First air date Oct. 16, 2017
Last air date May. 28, 2018
Seasons 1
Episodes 29
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Sex Education HD
The Blacklist
Yabani (2023)
Uc Kurus (3 Monedha)
Ramo (2020)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Kizilcik Serbeti (2022)
Amaneti (2020)
Marasli (2021)
Mocro Mafia
Doktori i Mrekullive (2019)
Sulltanesha Kosem (2015)

(2) comments

  • EmmaMarch 21, 2023Reply

    Please, how long will it take for the problems to be fixed?

  • EdaAugust 21, 2023Reply

    Dashuria bardh dhe zi

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published