Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 3874 Views

  • Player 1shikoseriale.me
  • Player 2dood.ws
Wrath of Man (2021)

Wrath of Man (2021)

May. 07, 2021
Your rating: 10
10 2 votes

Synopsis

H-ja, një personazh i ftohtë dhe misterioz punon në një kompani kamionësh përgjegjës për transportimin e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelosit çdo javë.

Filmat dhe Serialet me te fundit me titra shqip do ti gjeni vetem ne shikoseriale.me

Wrath of Man (2021)me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 7.4

Director

Director

Cast

Similar titles

Justice League Dark: Apokolips War
The Equalizer 3 (2023)
Joker (2019)
The Last Duel (2021)
The Gentlemen (2019) HD
Fifty Shades Freed (2018) HD
A Bigger Splash (2015)
Before The Fall (2004)
Official Secrets (2019)
13 Assassins (2010)
Truth or Dare (2018) HD
Jumanji: The Next Level (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published