Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 2416 Views

  • Player 1shikoseriale.me
  • Player 2dood.ws
Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)

Oct. 01, 2021
Your rating: 1
1 1 vote

Synopsis

Edi Brok përpiqet të rifitojë karrierën duke marrë në intervistë vrasësin serial Klitus Kesidi, i cili si ai bëhet mbartësi simbiotik i një përbindëshi të quajtur Kasaphanë, duke u arratisur në momentin që duhet të ekzekutohet…

 

Venom: Let There Be Carnage (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 6.5

Director

Director

Cast

Similar titles

A Perfect Plan (2020)
Bad Boys for Life (2020)
Earth and Blood (2020)
Angel Has Fallen (2019) HD
RRR (2022)
Onward (2020) HD
Wrath of Man (2021)
Tom and Jerry (2021)
The Lovebirds (2020)
Spenser Confidential (2020) HD
Taxi 4 (2007)
Bloodshot (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published