Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 360 Views

  • Shikoshikoseriale.me
The Exorcist: Believer (2023)

The Exorcist: Believer (2023)

Do you believe?Oct. 04, 2023USA111 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur vajza e tij, Angela, dhe shoqeja e saj Katherine, tregojnë shenja të pushtimit demonik, Victor Fielding është detyruar të përballet me nadirin e së keqes.I tmerruar dhe i dëshpëruar, ai kërkon Chris MacNeil, i vetmi person i gjallë që ka qenë dëshmitar i diçkaje të tillë më parë.

The Exorcist: Believer (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title The Exorcist: Believer
IMDb Rating 5.2 6,586 votes
TMDb Rating 5.341 63 votes

Director

Cast

Leslie Odom Jr. isVictor Fielding
Victor Fielding
Ann Dowd isNurse Ann
Nurse Ann
Lidya Jewett isAngela Fielding
Angela Fielding
Olivia Marcum isKatherine West
Katherine West
Jennifer Nettles isMiranda West
Miranda West
Ellen Burstyn isChris MacNeil
Chris MacNeil
E.J. Bonilla isFather Maddox
Father Maddox
Raphael Sbarge isPastor Don Revans
Pastor Don Revans
Antoni Corone isFather Phillips
Father Phillips

Similar titles

The Black Phone (2021)
The Vast of Night (2019)
Halloween Kills (2021)
Truth or Dare (2018) HD
The Lighthouse (2019)
Five Nights at Freddy’s (2023)
Sleep Tight (2011)
The Invisible Man (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published