Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 624 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoshikoseriale.me
The Equalizer 3 (2023)

The Equalizer 3 (2023)

Justice knows no borders.Aug. 30, 2023Italy109 Min.R
Your rating: 6
6 1 vote

Synopsis

Robert McCall e gjen veten si në shtëpi në Italinë e Jugut, por zbulon se miqtë e tij janë nën kontrollin e bosëve të krimit vendas. Ndërsa ngjarjet bëhen vdekjeprurëse, McCall e di se çfarë duhet të bëjë: të bëhet mbrojtësi i miqve të tij duke marrë përsipër mafian.

The Equalizer 3 (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title The Equalizer 3
IMDb Rating 7 35,738 votes
TMDb Rating 7.331 633 votes

Director

Cast

Denzel Washington isRobert McCall
Robert McCall
Dakota Fanning isEmma Collins
Emma Collins
David Denman isFrank Conroy
Frank Conroy
Remo Girone isEnzo Arisio
Enzo Arisio
Andrea Scarduzio isVincent Quaranta
Vincent Quaranta
Andrea Dodero isMarco Quaranta
Marco Quaranta
Sonia Ammar isChiara Bonucci
Chiara Bonucci

Similar titles

Halloween Kills (2021)
Am I a Serial Killer (2019)
The Infiltrator (2016)
Sleep Tight (2011)
Extraction (2020)
Survive the Night (2020)
The Creator (2023)
Earth and Blood (2020)
A Bigger Splash (2015)
Cocaine Godmother (2017)
Before The Fall (2004)
Below Zero (2021)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published