Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 492 Views

  • Shikoshikoseriale.me
  • Gjermanishtshikoseriale.me
The Creator (2023)

The Creator (2023)

This is a fight for our very existence.Sep. 27, 2023Canada134 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Mes një lufte të ardhshme midis racës njerëzore dhe forcave të inteligjencës artificiale, Joshua, një ish-agjent i forcave speciale që pikëllon zhdukjen e gruas së tij, rekrutohet për të gjuajtur dhe vrarë Krijuesin, arkitektin e pakapshëm të AI të përparuar që ka zhvilluar një armë misterioze me fuqinë për t’i dhënë fund luftës – dhe vetë njerëzimit.

The Creator (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale
Original title The Creator
IMDb Rating 7.2 30,596 votes
TMDb Rating 7.199 326 votes

Director

Cast

Allison Janney isColonel Howell
Colonel Howell
Amar Chadha-Patel isOmni / Sek-On / Sergeant Bui
Omni / Sek-On / Sergeant Bui
Ralph Ineson isGeneral Andrews
General Andrews

Similar titles

Bad Sister (2015)
The Messenger (2019)
Official Secrets (2019)
Jawan (2023)
Sleep Tight (2011)
Arkansas (2020)
Assault on Precinct 13 (2005)
Earth and Blood (2020)
A Bigger Splash (2015)
Wrath of Man (2021)
Truth or Dare (2018) HD
The Equalizer 3 (2023)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published