Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 1111 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Player 1dood.ws
The Boss Baby: Family Business (2021)

The Boss Baby: Family Business (2021)

Playtime is over.Jul. 01, 2021United States107 Min.PG
Your rating: 0
1 1 vote

Synopsis

Të rriturit, Ted Tempelten dhe vëllai i tij, Tim, marrin një formulë magjike që i transformon në foshnja për 48 orë. Së bashku, ata tani duhet të pëmbushin një mision për të parandaluar një njeri të keq i cili dëshiron t’i kthejë njerëzit në zombi.

The Boss Baby: Family Business (2021) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title The Boss Baby: Family Business
IMDb Rating 5.9 12,121 votes
TMDb Rating 7.7 1,546 votes

Director

Tom McGrath
Director

Cast

Alec Baldwin isTheodore Templeton (voice)
Theodore Templeton (voice)
James Marsden isTim Templeton (voice)
Tim Templeton (voice)
Amy Sedaris isTina Templeton (voice)
Tina Templeton (voice)
Jeff Goldblum isDr. Armstrong (voice)
Dr. Armstrong (voice)
Eva Longoria isCarol Templeton (voice)
Carol Templeton (voice)
Lisa Kudrow isJanice Templeton (voice)
Janice Templeton (voice)
Jimmy Kimmel isTed Templeton (voice)
Ted Templeton (voice)
Ariana Greenblatt isTabitha Templeton (voice)
Tabitha Templeton (voice)
James McGrath isWizzie (voice)
Wizzie (voice)
Raphael Alejandro isNathan (voice)
Nathan (voice)

Similar titles

Last Holiday (2006)
Në kuadër të dashurisë (2023)

(1) comment

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published