Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 63 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikofilemoon.sx
RRR (2022)

RRR (2022)

Rise, Roar, Revolt.Mar. 24, 2022India185 Min.Not Rated
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një histori fiktive për dy revolucionarë legjendarë dhe udhëtimin e tyre larg shtëpisë para se të fillonin të luftonin për vendin e tyre në vitet 1920.  

RRR (2022) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
RRR (2022)
Original title రౌద్రం రణం రుధిరం
IMDb Rating 7.8 158,756 votes
TMDb Rating 7.809 1,097 votes

Director

Cast

N.T. Rama Rao Jr. isKomaram Bheem
Komaram Bheem
Ram Charan isAlluri Sitarama Raju
Alluri Sitarama Raju
Olivia Morris isJennifer 'Jenny' Buxton
Jennifer 'Jenny' Buxton
Ray Stevenson isScott Buxton
Scott Buxton
Alison Doody isCassandra Buxton
Cassandra Buxton
Ajay Devgn isVenkata Rama Raju
Venkata Rama Raju
Samuthirakani isVenkateshwarulu
Venkateshwarulu
Shriya Saran isSarojini
Sarojini

Similar titles

Sour Apples (2016)
Hammamet (2020)
Stargirl (2020) HD
The Lovebirds (2020)
The Social Network (2010)
Taxi 5 (2018) HD
Leaving Las Vegas (1995) HD
365 Days (2020) +18
Survive the Night (2020)
1917 (2019) HD
Brothers of the Wind (2015)
Hollywood Dirt (2017) +18

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published