Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 1959 Views

  • Shikodood.so
Promising Young Woman (2020)

Promising Young Woman (2020)

Take her home and take your chances.Dec. 13, 2020113 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një grua e re, e traumatizuar nga një ngjarje tragjike në të kaluarën e saj, kërkon hakmarrje ndaj atyre që e shkaktuan.

Promising Young Woman (2020) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Filma dhe Seriale me titra shqip do ti gjeni te publikuar ne faqja jone!

Original title Promising Young Woman
TMDb Rating 7.6 509 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Piranhas (2019)
Ford v Ferrari (2019)
Out Stealing Horses (2019)
Home Alone 3 (1997) HD
The Informer (2019)
The Shawshank Redemption (1994)
Someone, Somewhere (2019)
Bad Education (2019)
Gotti (2018) HD
Dune (2021)
Home Alone 4 (2002) HD
Oppenheimer (2023)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published