Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 11051 Views

  • Shikodailymotion.com
Në kuadër të dashurisë (2023)

Në kuadër të dashurisë (2023)

Oct. 09, 2023Albania
Your rating: 10
6.6 13 votes

Synopsis

Historia e një çifti të martuar prej vitesh që vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre pa kuptuar implikimet e familjeve të tyre në këtë ndarje. Vendimi për t’u ndarë do i bëjë ata të njohin kufijtë e njërit-tjetrit dhe të njerzve të tyre të dashur në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është akoma aty, asgjë nuk është e pamundur.

Në kuadër të dashurisë

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title Në kuadër të dashurisë
IMDb Rating 8.4 7 votes

Similar titles

365 Days: This Day (2022)
Official Secrets (2019)
The Wrong Missy (2020)
Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
Delibal (2015)
After Everything (2023)
The Age of Adaline (2015)
Stargirl (2020) HD
Fifty Shades Freed (2018) HD
Romance (1999) +18
After We Fell (2021)
Valley Girl (2020)

(2) comments

  • AurelOctober 14, 2023Reply

    I mir

  • InaTushaNovember 22, 2023Reply

    Jete

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published