Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 249 Views

  • Shikoshikoseriale.me
Mission Impossible – Dead Reckoning Part One (2023)

Mission Impossible – Dead Reckoning Part One (2023)

We all share the same fate.Jul. 08, 2023USA164 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Ethan Hunt dhe ekipi i tij i nisin misionin e tyre më të rrezikshëm deri më tani. Të gjurmojnë një armë të re të tmerrshme që kërcënon gjithë njerëzimin përpara se të bjerë në duart e gabuara. I përballur me një armik misterioz, të plotfuqishëm, Ethan duhet të mendojë se asgjë nuk mund të ketë më shumë rëndësi se misioni i tij – madje as jeta e atyre që ai kujdeset më shumë.

Mission Impossible – Dead Reckoning Part One (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
IMDb Rating 7.9 145,190 votes
TMDb Rating 7.7 1,261 votes

Director

Cast

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Simon Pegg isBenji Dunn
Benji Dunn
Vanessa Kirby isThe White Widow
The White Widow
Henry Czerny isKittridge
Kittridge

Similar titles

Ava (2020)
The Informer (2019)
A Bigger Splash (2015)
Parasite (2019) HD
Sleep Tight (2011)
Hard Kill (2020)
Promising Young Woman (2020)
Lord of War (2005)
Jawan (2023)
Joker (2019)
Arkansas (2020)
Wolf (2013)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published