Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 1545 Views

  • Shikoshikoseriale.me
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)

Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)

Nov. 18, 2022Italy, United States97 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Ndiqni fillimin e karrierës së Lamborgini si prodhues i traktorëve, një krijues i automjeteve ushtarake gjatë Luftës së Dytë Botërore, dhe projektuesi i Lamborgini Cars, të cilin ai e filloi në vitin 1963 si ndërmarrja e makinave sportive të nivelit të lartë.

 

Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022) – Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title Lamborghini: The Man Behind the Legend
IMDb Rating 7.3 16 votes
TMDb Rating 6.8 10 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Many Saints of Newark (2021)
Last Holiday (2006)
365 Days: This Day (2022)
After Everything (2023)
Before The Fall (2004)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published