Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 109 Views

  • Shikofilemoon.sx
Jawan (2023)

Jawan (2023)

Sep. 07, 2023India169 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një thriller-aksion i cili përshkruan udhëtimin emocional të një njeriu që është vendosur të korrigjojë gabimet në shoqëri.  

Jawan (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Jawan (2023)
Original title जवान
IMDb Rating 7.2 72,861 votes
TMDb Rating 7.145 107 votes

Director

Cast

Shah Rukh Khan isVikram Rathore / Azaad Rathore
Vikram Rathore / Azaad Rathore
Nayanthara isNarmada Rai
Narmada Rai
Vijay Sethupathi isKaali Gaikwad
Kaali Gaikwad
Priyamani isLakshmi
Lakshmi

Similar titles

Fast X (2023)
The Captain (2019)
Extraction (2020)
Justice League Dark: Apokolips War
Free Guy (2021)
Angel Has Fallen (2019) HD
Tom and Jerry (2021)
Halloween Kills (2021)
Ava (2020)
Promising Young Woman (2020)
Taxi (1998)
Truth or Dare (2018) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published