Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 36 Views

  • Shikofilemoon.sx
Five Nights at Freddy’s (2023)

Five Nights at Freddy’s (2023)

Can you survive five nights?Oct. 25, 2023USA110 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një roje sigurie fillon të punojë te piceria ‘Fredi Fazbear’. Gjatë natës së tij të parë në punë, ai kupton se turni i natës nuk do të jetë aq i lehtë për t’u kaluar. Shumë shpejt ai do të zbulojë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë te ‘Fredi’.  

Five Nights at Freddy’s (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale
Original title Five Nights at Freddy's
IMDb Rating 5.5 64,044 votes
TMDb Rating 7.9 2,351 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Cuck (2019) +18
Assault on Precinct 13 (2005)
Joker (2019)
Survive the Night (2020)
Lord of War (2005)
Truth or Dare (2018) HD
The Lighthouse (2019)
Angel Has Fallen (2019) HD
Before The Fall (2004)
The Exorcist: Believer (2023)
Wrath of Man (2021)
High Heel Homicide (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published