Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 3412 Views

  • Player 1shikoseriale.me
  • Player 2vidmoly.net
Fast X (2023)

Fast X (2023)

The end of the road begins.May. 17, 2023USA142 Min.PG-13
Your rating: 8
8.3 7 votes

Synopsis

Pas shumë misioneve dhe mosmarrëveshjeve që kanë mposhtur, Dom Toreto dhe familja e tij, tani përballen me kundërshtarin më vdekjeprurës: Një kërcënim i tmerrshëm që del nga hijet e së kaluarës, i cili ushqehet nga hakmarrja dhe është i vendosur të shkatërrojë këtë familje dhe gjithçka që Dom do.

Fast X (2023) – Me titra Shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title Fast X
IMDb Rating 6.2 1,329 votes
TMDb Rating 6.905 343 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Five Nights at Freddy’s (2023)
Earth and Blood (2020)
A Perfect Plan (2020)
Survive the Night (2020)
Sleep Tight (2011)
The Informer (2019)
Below Zero (2021)
Jawan (2023)
Before The Fall (2004)
Official Secrets (2019)
Angel Has Fallen (2019) HD
Am I a Serial Killer (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published