Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 2038 Views

  • Shikoshikoseriale.me
  • Player 2vudeo.net
Asphalt Burning (2020)

Asphalt Burning (2020)

From The Trolls' Path to NürburgringOct. 14, 2020Norway100 Min.TV-14
Your rating: 1
1 1 vote

Synopsis

Kur një Porche prish dasmën e tij, Roi pranon një sfidë nga një armik i ri për të garuar për nusen e tij të arratisur në pistën ikonë të Nürburgring në Gjermani.

Asphalt Burning (2020) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Asphalt Burning (2020)
Asphalt Burning (2020)
Asphalt Burning (2020)
Original title Børning 3
IMDb Rating 5.1 1,647 votes
TMDb Rating 5.4 71 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Bad Guys (Dublim Shqip)
Tolo Tolo (2020)
Taxi 2 (2000)
Home Alone 4 (2002) HD
Knives Out (2019) HD
Bloodshot (2020) HD
Jumanji: The Next Level (2019)
RRR (2022)
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
Banana Split (2018) HD
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Emma. (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published