Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.me

Video Sources 523 Views

  • Shikoshikoseriale.me
After Everything (2023)

After Everything (2023)

Sep. 13, 2023USA93 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Pas ndarjes nga dashuria e jetës së tij, shkrimtari Hardin Skot i është kthyer pijes. Në një përpjekje për të bërë paqe me gabimet e së shkuarës, ai udhëton drejt Portugalisë, ku do t’i kërkojë Natalisë, ta falë për atë që i ka bërë dikur.

After Everything (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title After Everything
IMDb Rating 4.7 2,079 votes
TMDb Rating 6.884 237 votes

Director

Cast

Mimi Keene isNathalie
Nathalie
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Arielle Kebbel isKimberly Vance
Kimberly Vance
Carter Jenkins isRobert Freeman
Robert Freeman
Rob Estes isKen Scott
Ken Scott

Similar titles

Valley Girl (2020)
Before The Fall (2004)
Hollywood Dirt (2017) +18
365 Days: This Day (2022)
The Age of Adaline (2015)
Fifty Shades Freed (2018) HD
Leaving Las Vegas (1995) HD
After We Collided (2020)
The Wrong Missy (2020)
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
After We Fell (2021)
After (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published